Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Kontenery biurowe, sanitarne, socjalne i morskie...
  • kontenery wynajem

    Label

  • kontenery śląsk

    Label

  • kontenery biurowe katowice

    Label

Galeria kontenerów

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć, w której prezentujemy kontenery z naszej oferty.

Oprócz kontenerów budowlanych, biurowych i socjalnych oferujemy również kontenery morskie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i wysoką jakość modułów budowlanych. W sprzedaży mamy kontenery nowe i używane. Możliwy jest również wynajem kontenerów.

» Kontenery biurowe i socjalne


Wynajem kontenerów biurowych i socjalnych to duża oszczędność. Kontenery biurowe na wynajem pozwalają na szybką i tanią organizację każdego przedsięwzięcia. To konstrukcje mające bardzo wiele zastosowań, a do tego bardzo funkcjonalne i łatwe w transporcie. Alternatywą dla wynajmu może być zakup własnego kontenera.

           
» Kontenery morskie


Oferujemy kontenery morskie, które mogą być wykorzystane m.in. na potrzeby transportu międzynarodowego. Nasze konstrukcje spełniają najwyższe standardy jakości, są trwałe i praktyczne. Można je również zaadaptować na inne cele, jeśli takie jest życzenie Klienta. Zapraszamy do obejrzenia kontenerów morskich dostępnych w naszej ofercie.

      
» Kontenery sanitarne


Kontenery sanitarne stanowią nieodzowną część wyposażenia placów budowy, ale też różnego rodzaju imprez masowych, koncertów, targów itp. Ich funkcjonalność sprawia, że są wykorzystywane przy różnego rodzaju okazjach. Nasze kontenery są produkowane zgodnie z normami bezpieczeństwa, dzięki czemu są niezawodne. Polecamy Państwu ich wynajem lub zakup.

     
 

 
 

»Stróżówki


Stróżówki to profesjonalne obiekty dla pracowników ochrony. Stawia się je na parkingach, placach budowy, wjazdach na strzeżone osiedla czy do firm. Ze względu na duży rozkwit tego rodzaju usług w naszym kraju, nie słabnie również zapotrzebowanie na kontenery pełniące funkcje stróżówek. Muszą to być konstrukcje wytrzymałe i bezpieczne, a do tego wygodne w użytkowaniu. Takie są właśnie stróżówki z naszej oferty. Prowadzimy wynajem oraz sprzedaż kontenerów używanych.
 
      Stróżówki Stróżówka Stróżówki Katowice Stróżówki wynajem Katowice Stróżówki Stróżówka Katowice

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.aproservice.com oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

pl