Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Kontenery biurowe, sanitarne, socjalne i morskie...
 • kontenery wynajem

  Label

 • kontenery śląsk

  Label

 • kontenery biurowe katowice

  Label

Wynajem kontenerów

Oferta firmy AMIPOL ze Śląska

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkowo korzystną ofertą wynajmu kontenerów. Firma AMIPOL, działająca na Śląsku, oferuje wynajem kontenerów socjalnych, biurowych, sanitarnych i magazynowych. Fachowa obsługa, doradztwo, pomoc przy transporcie - gwarantowane!

Wynajem kontenerów

 1. Miesięczny koszt wynajmu kontenerów wynosi:
  •       kontener socjalny (szatnia bez szafek BHP)     400,00 PLN
  •       kontener biurowy     450,00 PLN
  •       kontener sanitarny     800,00 PLN
  •       kontener magazynowy     350,00 PLN
 2. Najemca odbiera i dostarcza przedmiot najmu na własny koszt i ryzyko. Koszt rozładunku i załadunku, montażu i demontażu kontenerów pokrywa Najemca. Podłączenie instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej na koszt Najemcy. Ustawienie podwalin na koszt Najemcy.
 3. Cena transportu do uzgodnienia lub transport własny Najemcy.
 4. Do podanych cen należy doliczyć 23 % VAT.
 5. Powyższe ceny podlegają negocjacji w zależności od ilości i okresu wynajmu kontenerów. Minimalny okres wynajmu - 1 miesiąc
Prowadzimy również sprzedaż kontenerów nowych i używanych – nie tylko na terenie Katowic czy Bielsko-Białej, ale również w całym kraju!

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.aproservice.com oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

pl